Oсобистий кабінет потерпілого

 

            Особистий кабінет Потерпілого – це інформаційне середовище, за допомогою якого особа, яка звернулася  в МТСБУ за отриманням регламентної виплати з централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, має можливість відслідковувати стан врегулювання своєї справи, переглядати документи, долучені до справи та мати можливість  безпосереднього спілкування з особою, відповідальною в МТСБУ за врегулювання зазначеної справи.

       Для отримання доступу до особистого кабінету Потерпілому необхідно при оформленні документів надати представнику МТСБУ адресу своєї електронної пошти та мати підключення до Internet. Після реєстрації справи в МТСБУ на вказану електронну адресу надійде  повідомлення, в якому надаватиметься лінк (посилання) на безпосередній доступ до матеріалів справи, а також  код доступу до кабінету потерпілого. Зазначений код треба вказувати при вході в кабінет через  Internet – сайт МТСБУ.

         На вказану Потерпілим електронну адресу також будуть автоматично направлятися інформаційні повідомлення про зміну статусу справи та про приєднання до матеріалів справи нових документів.

        Сподіваємось, що зазначений інформаційний ресурс забезпечить ефективний канал комунікації потерпілого з  МТСБУ при врегулюванні справи та є суттєвою складовою підвищення якості обслуговування громадян, які звернулися до МТСБУ за отриманням регламентної виплати.

 

Вхід в  особистий кабінет потерпілого. Увійти

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ