Консультація з ОСЦПВВНТЗ

Якщо Вам потрібна консультація з питань обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, пропонуємо ознайомитися з інформацією «Відповіді на типові питання» в розділі «Для споживачів».

У разі відсутності відповіді на Ваше питання в цьому розділі, або для необхідності отримання додаткової інформації щодо регламентної виплати від МТСБУ, зателефонуйте до цілодобового контакт-центру МТСБУ за номером  0-800-608-800.

Телефонуючи до контакт-центру в години мінімальної завантаженості (до 800 та після 1700) Ви маєте можливість отримати відповідь оператора якнайшвидше.

 

Якщо під час Вашого дзвінка лінія була перевантажена і Ви не отримали відповіді, оператор контакт-центру перетелефонує Вам протягом найближчого періоду часу в залежності від завантаженості. Зверніть увагу, що у разі зворотного дзвінка від контакт-центру, на екрані Вашого телефону визначиться номер, що відрізняється від номеру контакт-центру, тож, будь ласка, відповідайте на дзвінки з незнайомих номерів протягом найближчого періоду часу.

 

Також, для отримання інформації про хід розгляду Вашої справи, Ви можете скористатися особистим кабінетом отримувача коштів з фондів МТСБУ, посилання на який міститься на головній сторінці сайту МТСБУ.

Якщо Ви не зареєстрували особистий кабінет, це можна зробити завітавши до МТСБУ за адресою м. Київ, Русанівський бульвар, 8, або надіславши письмовий запит на поштову чи електронну адресу бюро: 02002, Київ, а/с 272; mtibu@mtibu.kiev.ua

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ