Форма повідомлення про ДТП та заяви про страхове відшкодування

Повідомлення про ДТП


Заява про страхове відшкодування

 

ВАЖЛИВО!

Внесення адреси електронної пошти до форми Повідомлення про ДТП дає можливість доступу до Особистого кабінету Потерпілого – інформаційного середовища, за допомогою якого особа, яка звернулася  в МТСБУ за отриманням регламентної виплати з централізованого страхового резервного фонду захисту потерпілих, має можливість відслідковувати стан врегулювання своєї справи, переглядати документи, долучені до справи та мати можливість  безпосереднього спілкування з особою, відповідальною в МТСБУ за врегулювання зазначеної справи.

Після реєстрації справи в МТСБУ на вказану електронну адресу надійде  повідомлення, в якому надаватиметься лінк (посилання) на безпосередній доступ до матеріалів справи, а також  код доступу до кабінету потерпілого. Зазначений код треба вказувати при вході в кабінет через  Internet – сайт МТСБУ.

На вказану Потерпілим електронну адресу також будуть автоматично направлятися інформаційні повідомлення про зміну статусу справи та про приєднання до матеріалів справи нових документів.

Перевірка "Автоцивілки" ПЕРЕГЛЯНУТИ
ОЦІНКА
ДІЯЛЬНОСТІ
СТРАХОВИКІВ
ПЕРЕГЛЯНУТИ